ברוכים הבאים למועדון המקצוענים שלנו!

Q PRO הוא מועדון עבור קהילת הספרים והמעצבים שלנו. מועדון הטבות שכולו פעילויות להכרה, לימוד, השראה והעמקה באמנות עכשווית.


אנחנו Qualita. נעים מאוד

בואו נדבר רגע על תוספות שיער.

יש את אלו שאתן כבר מכירות. אבל מהיום, אתן יכולות ליהנות מ Qualita מותג תוספות השיער המתקדם והאיכותי בעולם. תוספות שיער מוקפדות באיכות שלא פגשתן. אנחנו יכולים לכתוב פה הרבה מילים אבל... כשתגעו בשיער של Qualita, תבינו לבד. למקצוענים, שזה תחום עיסוקם, לא צריך להגיד הרבה. מספיק להרגיש. ואת האיכות של Qualita, מרגישים. באחריות.

גוונים של חום
מהמם
9
גוונים של שחור
2
גוונים של בלונד
לנצח
9
גוונים של ג'ינג'י
2
גוונים משוגעים
9
גוונים של אדום
צועק
2

השיטה שלנו


תוספת שיער היא הרבה יותר מתוספת שיער. היא תוספת בטחון עצמי, תוספת חיזוק
חיובי ומימוש מקסימלי של פוטנציאל היופי. אנחנו מבינים שכל אחת היא עולם ומלואו עם סיפור מיוחד. לכל אחת יש חלום אחר, צורך אחר. לכן, כמו בכל תהליך יסודי ומקצועי לפני שמוצאים פתרון מבינים לעומק את הצורך. נלמד מי את, מה החלום שלך ואיך בדיוק תרצי להיראות אחרי. וכמו בכל מותג פרימיום גם נציגי Qualita נבחרו בקפידה תוך תשומת לב להיותם אנשי מקצוע עתירי ניסיון שעברו עשרות שעות הדרכה קפדניות על מנת להתאים לך את תוספות השיער באופן המדויק והמקצועי ביותר.

טיפים מהמומחים


טיפ קטן, שדרוג גדול
לפעמים לא צריך יותר מטיפ קטן שיעזור לשדרג את הבוקר, את ההכנות לתסרוקת, קיצור זמן הפן או סתם לידע כללי
יגאל לובטון / יגאל לובטון הרצליה
08.11.18
משיער דליל לשיער מלא ושופע
יש נטייה לחשוב שחייבים לפחות 100 גרם של תוספות שיער על מנת שהשיער שעל ראשנו יראה מלא ושופע. אז תרשו לי לחדש לכן, זו לא הכמות אלא האיכות. לעיתים ע"י התערבות מינורית ניתן להשלים את החסר וכל זה בעלות נמוכה משמעותית מהמקובל לחשוב. החיבורים איתם אנו עובדים קלים, מהירים, נוחים ואינם מזיקים. בנוסף השיער טבעי ובקלות ניתן להתאימו לצרכייך. אז אל פחד, גשי לקבל יעוץ ופתרי את מה שמטריד אותך
ניסים פרץ / Scissors
08.11.18

סירוק נכון של תוספות שיער
תוספות שיער יכולות וצריכות להחזיק מעמד זמן רב, אם רק נשמור עליהם!
בעודך מסרקת את שיערך התחילי מלמטה כלפי מעלה, בכל פעם קבוצת שיער קטנה. בזמן הסירוק החזיקי את קווצת השיער כך שיופעל לחץ כמה שיותר קטן על אזור המדבקה. כך טפסי לאט לאט מעלה. הישארי עדינה לאורך כל התהליך