על Qualita

Qualita היא בית למעצבי השיער וללקוחות הקצה בתחום האופנה בכלל ובתוספות השיער בפרט.
אנו מספקים מעטפת כוללת החל מהמוצר האיכותי ביותר דרך הכשרה וליווי של מעצבי השיער המובילים בתחום.
Qualita שואבת השראה מבירות האופנה המרכזיות בעולם, בסיס ההדרכה והפיתוח של החברה נמצא במוסקבה. מעצבי השיער אשר נבחרו בקפידה לומדים את הטרנדים הבינלאומיים ומוכשרים על מנת לספק לך את המוצר והשירות ברמה הגבוהה ביותר. אל תתפשרי על פחות מ Qualita!

מי אנחנו

איציק דביר ואיתי דומב הינם דמויות מוכרות ומעורבות שנים רבות בתחום היופי בישראל בכלל ובשוק השיער הצומח בפרט.
שילוב הידע מתוך עולמות התוכן בהם אנו עוסקים מייצר לראשונה הזדמנות עבור קהל מעצבי השיער ולקוחות הקצה.
החיבור נולד מתוך הבנה מעמיקה כי העוסקים בתחום היופי בכלל ובתחום השיער על כל היבטיו בפרט זקוקים לשותף עסקי בדמות חברה אשר תהיה מחוברת לעולם היופי והטרנדים המשתנים, תספק מוצר איכותי, תיתן שירותי הכשרה, הדרכה, ליווי ופיתוח עסקי בתחום השיער מתוך רצון כנה לפתח את הלקוח עמה עובדת החברה ואת התחום כולו.

איתי דומב

איתי דומב – איתי מילא שורת תפקידים בכירים במשק הישראלי. בעשור האחרון התמחה בניהול מורכב ומתקדם בעולם היופי בדגש על קוסמטיקה ושיער והצליח להגדיל באופן משמעותי את מחזור המכירות בחברות אותן ניהל. סגנון עבודתו כמו גם ניסיונו של איתי מאופיין בהבנה מעמיקה של נקודת המכירה, צרכיה וקשייה. איתי הינו חלוץ בעשייתו ומאמין בשירות ויושרה כתנאי בסיסי לעשיית עסקים ובחדשנות ובליווי מקצועי כאל ערך מוסף מרכזי המהווה מנוע צמיחה בעל ערך ללקוחות החברה.

איציק דביר

איציק דביר – מנכ"ל ובעלים של "דביר יועצים". חברה מובילה במשק הישראלי לליווי עסקי שיווקי ללקוחות קטנים עד בינוניים עם התמחות בתחום היופי. במהלך שנות קיומה ליוותה החברה בהנהגתו של איציק דביר אלפי לקוחות, רבים מהם בתחום היופי – שיער וקוסמטיקה. "דביר יועצים" פיתחה הבנה עמוקה לצרכים המדויקים של עסקים אלו ומובילה שיטות עבודה וניתוח יעילות אשר מזניקות עסקים לעבר עתיד טוב יותר.

ברוכים הבאים למועדון המקצוענים שלנו!

Q PRO הוא מועדון עבור קהילת הספרים והמעצבים שלנו. מועדון הטבות שכולו פעילויות להכרה, לימוד, השראה והעמקה באמנות עכשווית.