השיטה שלנו

01. לפני הכל, להכיר אותך

02. אבחון

03. יעוץ והתאמה אישית

04. שגרת היום יום
01.

לפני הכל, להכיר אותך

על מנת שנוכל להתאים לך את התוספת המדויקת ביותר נרצה לשמוע, מה מציק לך? מה היית רוצה לשנות ? איך נראה היום שלך ? את נוהגת לאסוף את שערך או לפזר אותו? נשמח להכיר את סביבת העבודה שלך: מאמנת בחדר כושר או מנהלת שמבלה את מרבית יומה במשרד?. לכל אחת יש צרכים שונים. נרצה ללמוד גם על סגנון הלבוש שלך, ספורט אלגנט או מחויט?
אנחנו מבינים שהשיער הוא חלק משמעותי ממכלול שלם המרכיב את המראה שלך וכל אחת יודעת כמה היא מרגישה במיטבה כשהשיער נראה נפלא.
02.

אבחון

מעצבי השיער המנוסים שלנו יאבחנו את שיערך. האם הוא יבש? האם הוא בעל תנועה טבעית ? האם הוא צבוע או טבעי? האם את מבהירה את שיערך? באיזו תדירות? האם שיערך דק או עבה?
יש לנו הרבה שאלות שמטרתן להתאים עבורך את תוספת השיער המתאימה בדיוק לצרכייך.

03.

ייעוץ והתאמה אישית

לאחר שלמדנו את צרכייך ואבחנו את שיערך, אנחנו יכולים להעניק לך את הייעוץ ולהתאים את תוספת השיער המושלמת עבורך:
האורך המתאים לך, שיטת החיבור המתאימה לך והגוון המדויק ביותר.
נסביר את היתרונות והחסרונות בכל שיטה, תוכלי להרגיש, לראות ולקבל החלטה משותפת עם מעצב השיער שלך.
מידע חשוב נוסף הוא גוון עורך, צבע עיניך ואפילו מבנה הגולגולת שלך. מעצבי השיער שלנו מעודכנים בטרנדים המובילים בעולם האופנה בארץ ובעולם וישאפו לשלב צבעים ואורכים מתאימים עם תספורת אופנתית שנוחה לסידור גם בבית.
המטרה שלנו היא שבסוף התהליך תיהני מהמראה המושלם שתוספת השיער יכולה להעניק לך, בשביל זה אנחנו פה.
04.

שגרת היום יום

תוספת שיער נשמרת לאורך זמן אם יודעים כיצד לטפל בה. מעצב השיער שלך ידריך אותך ויסביר לך מה בדיוק את צריכה לעשות כדי לשמר את הגוון, הגמישות והחיוניות של השיער. כיצד לטפל בו, כמה פעמים רצוי לחפוף ומגוון עצות נוספות שישמרו את שיערך יפה וזוהר.

תוספות השיער של Qualita הן האיכותיות בעולם. בשילוב עם מעצבי השיער המוכשרים ביותר, בשיטת ההדרכה, הפיקוח והניהול שלנו לא יכולה להיות תוצאה אחרת פרט לתוצאה הטובה ביותר. אל תתפשרי על פחות מ Qualita
Be all you can be

ברוכים הבאים למועדון המקצוענים שלנו!

Q PRO הוא מועדון עבור קהילת הספרים והמעצבים שלנו. מועדון הטבות שכולו פעילויות להכרה, לימוד, השראה והעמקה באמנות עכשווית.